KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17475174

nr 1747 5174

Bennet Edh (1944-2020), Sverige. Signerad, daterad 99, Söder. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 21x28

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 8 december 2025
kl 20:58:44

4/12 17:29:16 1      500 kr
8/12 14:40:32 2      Vinnande bud